Hakkımızda - Koca Demir Çelik

KOCA DEMİR ÇELİK HAKKINDA

Koca Çelik, geçmişten gelen engin tecrübesiyle Türkiye’de demir çelik sektöründe vasıflı çelik tedarikçisi olarak; Toptan ve perakende çelik malzeme satışı, müşterilerden gelen taleplere göre istenilen ebat, ölçü ve kalitede hassas malzeme kesimi ve ayrıca proje ve özel üretim taleplerine göre özel ürün imalatı yapmak amacıyla 1995 yılında kurulmuştur.
Koca Çelik, geniş makina parkuruyla yerli ve ithal çeliklerde, Karbon çelikleri (1020,1030,1040,1050, C45, Platina Levha, Soğuk Çekme Lama, Transmisyon v.b.) Sementasyon Çelikleri, Islah Çelikleri, Takım Çelikleri, İnce Lama, Kalın Lama, küçük ve büyük çaplı malzemelerle ülkemizdeki tarım makineleri, otomotiv, makine imalatı, savunma sanayi, mutfak ve beyaz eşya, plastik ürünleri başta olmak üzere birçok üretim alanına hizmet vermektedir.
Kusursuz hizmet anlayışıyla güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu içerisinde, en kısa süre ve ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizden aldığı enerjisiyle, “Daha iyi nasıl hizmet verebilirim?” anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.


Endüstrinin büyük bir hızla geliştiği günümüzde, sanayimizin eksikliğini hissettiği, ciddiyetle ihtiyaç duyduğu zamanında tedarik, müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesi ana ilkesi ile faaliyet gösteren KOCA DEMİR ÇELİK, kaliteli malzeme,hızlı ve hatasız kesim işçiliği ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.
Teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, şerit testere makinaları ile hatasız ve hızlı hizmet vermeyi kendine prensip edinen, sektörün lider çelik servis merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. KOCA DEMİR ÇELİK, iç piyasada artan talepler doğrultusunda zengin kalite ve kesim işçiliği ile her türlü çelik ihtiyaçlarınıza istenilen kalite, fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Girişimci ruhunu ve cesaretini yitirmemek
Teknik bilgi ve birikimi korumak ve geliştirmek
Teknolojiye yatırım yaparak ilerlemek
Hızlı, esnek, kaliteli ve dürüst hizmet vermek
Ürün kalitesinin müşterinin memnuniyeti olduğunu bilmek
Müşterimize, kendimize ve ürünümüze saygı duymak
Sektörde en ileri teknolojiyi takip etmek,
Bilgi, tecrübe ve yaratıcılığa dayalı kaliteli ürün anlayışımızla kalıcı İlişkiler kurmak,
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak ürünlerini tüketicisine hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, çevreye ve çalışanlarına karşı sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmakt
Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliği, sağlayarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış lider bir kuruluş olmaktır. Müşteri odaklı yaklaşım ile çalışan personelimizle birlikte, sektörde sürekli değer yaratan bir şirket olarak hizmet vermek ilk hedefimizdir.
Mesaj Gönder
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Hemen bize mesaj atın!